ФЛОРЕСАНС-ПАРФЮМ

наповнить Ваше життя ароматами

(098) 605-51-92 (044) 501-09-91

(050) 250-75-00 (044) 501-09-93 - факс

 info@floressence.in.ua

Більше 15 років на ринку

ФРАНЦУЗСЬКІ ВІДДУШКИ

ТА ЕФІРНІ МАСЛА

з доставкою по всій Україні

ВЕЛИКІЙ ВИБІР. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА. НАЙКРАЩІ ЦІНИ

Дізнайся про віддушки та ефірні масла детальніше вже зараз

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Чому нас обирають

 

Розумне співвідношення ціна якість

Оперативне виконання замовлення

Гнучка система знижок

Відстрочка платежу

Більше 600 найменувань віддушок та масел на складі

Всебічна технічна та інформаційна підтримка

Більше 15 років на ринку

Постійний контроль якості

ПИРАМІДИ АРОМАТІВ

Подібні піраміди у нас є на кожну нашу композицію. В них ми надаємо детальний опис аромату, що дозволяє отримати уявлення про ту чи іншу віддушку .

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Тільки висока якість підтверджена міжнародними сертифікатами

В сучасному світі якість продукту є найголовнішим критерієм вибору для покупців. Вся наша продукція проходить суворий контроль якості та походження згідно з європейськими вимогами.  Використовуючи новітні досягнення науки, виробники випускають парфумерну сировину, безпечну для людини і навколишнього середовища.

Інструменти технологічного аналізу та лабораторії для тестування забезпечують надійність і стабільність партій продукції. На підтвердження цього постачальник в будь-який час надає клієнтам зразки продукції, ароматичні описи, технічні картки фізико-хімічних даних, сертифікати алергенів і паспорта безпеки.

Віддушки та парфумерні композиції

Суворий контроль якості інститутів компанії «Floressence» був визнаний нормою ISO 9001 версії 2008 року. Система суворого контролю походження підтверджує безпеку продукції.

Сертифікація ECOCERT підтверджує відповідність продукції маркуванню «натуральна косметика» і «натуральна і органічна косметика» (продукція також має сертифікацію USDA NOP згідно із законодавством США).

Згідно Європейським Косметичним Директивам 76/768 / CEE і 2003/15 / CEE, виробник гарантує якість продукції. Також ці Директиви свідчать про те, що виробник не проводить тести на тваринах.

Гігієна і безпека харчових ароматизаторів підтверджена сертифікатом ISO 22000.

 

 

 

Ефірні та рослинні олії

Спектр олій, що поставляється німецьким заводом «Joh.Vögele KG», настільки ж багатий, як сама природа. «Joh.Vögele KG» отримує сирий матеріал з усіх континентів і вегетаційних зон. При виборі матеріалу на заводі використовують найякіснішу сировину. Незалежно звідки надходять олії, з яких кліматичних умов, вони піддаються ретельній експертизі та аналізу. Завдяки наявності сучасної лабораторії «Joh.Vögele KG» в змозі застосувати надзвичайно суворі якісні критерії. Якість продукції підтверджена сертифікатами ISO 9001: 2008, біо-сертифікатами згідно EU Eco-regulation, IFS Food Certificat, GMP + B1 certificat.

Уся сировина, що поставляється нашою компанією, проходить державну санітарно-епідеміологічну експертизу в МОЗ України і відповідає всім встановленим медичним критеріям безпеки.

 

 

Віддушки для побутової хімії

Пропонуємо широкий асортимент віддушек з різними гамами ароматів для виготовлення наступної продукції:

Пральні порошки (в тому числі дитячі антиалергенні)

Рідкі засоби для миття

Кондиціонери для білизни

Засоби для миття скла

Засоби для виведення плям

Засоби для чистки

Засоби догляду за взуттям (віддушки, які  розчиняються у вазеліновій олії)

 

 

Віддушки для автохімії

До вашої уваги пропонуємо віддушки для автомобільних ароматизаторів, склоочисних та незамерзаючих рідин.

Також пропонуємо віддушки для засобів догляду за машиною, автопаст, поліролей, антикорозійної косметики.

Автомобільні ароматизатори ефективно нейтразілують неприємні запахи,  роблять повітря салону Вашого авто свіжим надовго.

 

 

 

Банна серія віддушок

Пропонуємо багатий вибір різних композицій для виготовлення гелів для душа, піни та солі для ванн, лосьйонів та кремів для тіла, дезодорантів та піни для гоління. Ви можете підібрати віддушку для будь-якої серії продукції та на будь-який смак. Даруємо насолоду від різноманіття ароматів!

 

Віддушки для чоловічої та жіночої косметики

Спеціалістами заводу "Floressence" розроблена спеціальна серія гіпоалергенних та м’яких композицій для косметики.

У серію косметики для жінок входять композиції для очищаючих (молочко, гелі для вмивання), тонізуючих (лосьйони, тоніки), зволожуючих засобів, а також засобів для живлення та інтенсивного догляду за шкірою (сироватки, маски, лікувальні гелі та креми).

В чоловічу серію входять композиції з популярних чоловічих ароматів для засобів зволоження і живлення, кремів та лосьйонів після гоління, тоніків та гелів для вмивання.

 

 

Віддушки дитячі, гіпоалергенні

Догляд за тендітною дитячою шкірою вимагає особливо прискіпливого підбору косметичних засобів, які не містять небезпечних та шкідливих для здоров’я компонентів.

Ми пропонуємо колекцію різноманітної легкої парфумерії для малюків. Виробники зробили все можливе, щоб у складі цієї косметики було мінімум алергенів, що відповідає вимогам законодавства та маркетинговій стратегії.

 

 

 

Аромати для дому

Щоб наповнити дім ароматами свіжості, пропонуємо серію віддушок, яка призначена для виробництва аерозольних освіжувачів повітря. Спеціально підібрана віддушка добре змішується із вмістом балону.

Освіжувачі, виготовлені на основі наших віддушек, легко усувають неприємні запахи, залишаючи свій тонкий та ніжний аромат, та створюють затишок в будь-якій оселі.

Також пропонуємо спеціальну серію віддушок для виготовлення свічок

 

 

Віддушки для хендмейд

Прихильникам хендмейд творчості пропонуємо широкий асортимент віддушок з різноманіттям ароматів на будь-який смак: квіти, фрукти, кава, шоколад, свіжі та трав’яні аромати, солодощі та смаковинки підійдуть для виготовлення мила, косметики та парфумерії, саше для білизни, ароматизації м’яких іграшок та штучних квітів. Не обмежуйте свою фантазію!

Віддушки сонцезахисна серія

Під впливом сонячних променів шкіра потребує особливого догляду. Сонцезахисні креми захищають не тільки Ваше здоров’я, знижуючи ризик розвинення меланоми, раку шкіри, але і красу, оберігаючи шкіру від раннього старіння, попереджуючи виникнення зморшок, зволожуючи та зберігаючи шкіру чистою, без пігментації,  подразнення ті висипань. Для сонцезахисної серії косметики розроблена спеціальна гіпоалергенна серія віддушок з різноманітними запахами, які принесуть задоволення і насолоду.

Віддушки для паперу

Вологі та сухі серветки на сьогодні є невід’ємним атрибутом гігієни, а ароматизований туалетний папір покращує настрій. Пропонуємо широкий асортимент віддушок зі всіма можливими варіантами ароматів для використання у виготовленні паперової продукції.

Парфумерні композиції

Для парфумерної промисловості ми пропонуємо більше 5000 найменувань композицій. Насамперед, це композиції для виробництва жіночих парфумів та туалетних вод, чоловічих одеколонів та туалетних вод, лосьйонів та дезодоруючих засобів. Парфумери заводу  "Floressence" маюсь свій унікальний «почерк». Він поєднує найкращі парфумерні традиції Граса. Ми з радістю запропонуємо Вам як парфумерну «класику», яку всі люблять та впізнають, так і останні новинки в області ароматів.

Ефірні олії

Ефірна олія -  рідка летка суміш органічних речовин, котрі виробляються рослинами і надають їм запаху. Квітки, стеблини, листя та ягоди містять ароматичну олію в дуже малих дозах, причому в рослинах тропіків та субтропіків процент вмісту цих цінних речовин вищий. Справжня натуральна ефірна олія має високу вартість.

Ці речовини відомі з давніх часів. Їх використовували для ароматизації тіла та приміщень, а також з метою лікування. Більшість ефірних олій добре розчиняється в бензині, ефірі, хлороформі, ліпідах, в оліях та інших ліпофільних речовинах, та погано — у воді.

Застосування ефірних олій дуже широке. Їх використовують для ароматерапії, інгаляцій, масажів, ароматизації приміщень за допомогою аромаламп, додають у косметичні засоби (креми, лосьйони, маски, шампуні та кондиціонери для волосся тощо)

Рослинні олії і масла

Ліпідні матеріали, отримані з рослин. Фізично олії є рідкими при кімнатній температурі, а жири є твердими. Хімічно, як жири так і олії складаються з тригліцеридів, на відміну від  восків, у яких немає  гліцерину в їх структурі. Деякі тверді рослинні жири називають маслами: кокосове, какао-масло. Хоча жири містяться майже в усіх частинах рослин, у комерційній практиці вони видобуваються в основному з насіння, а також зародків, плодів, кісточок деяких плодових дерев (абрикос, персик, вишня, черешня, мигдаль), висівок та  зародків насіння зернових культур.

Рослинні олії використовуються в косметиці з давніх часів. За своїм складом вони дуже схожі з жиром, що виробляється залозами шкіри, і тому дуже добре сприймаються шкірою. Жирні рослинні олії можуть використовуватися в косметиці як самостійно (для зволоження та живлення шкіри, для масажів), так і в якості олій-основ в ароматерапевтичних практиках.

У НАС НАЙБІЛЬШИЙ АСОРТИМЕНТ

ВІДДУШОК ТА ЕФІРНИХ МАСЕЛ

Нам довіряють БІЛЬШЕ 250 успішних виробників УКРАЇНИ

Постачальники

Віддушки - Floressence (Франція)

Олії і масла - Joh. Vögele KG (Німеччина)

Історія компанії Floressence починається в 1985 році. Її творець - Жан-Клод Астье - син старовинного французького парфумерного роду Астье, заснованого в Грасі в 18 столітті. Лауреат конкурсу «Товариства парфумерів Франції», Лауреат «Prix International du Parfumeur Createur de la Sosiete Francaise des Parfumeurs,« Ніс »модних будинків:« Murasaki »,« Kenzo »,« Jacomo »,« Lacoste »,« Prestige »,« Loreal »,« Sederma »,« Biotherm »та багатьох інших, Жан-Клод Астье разом зі своїм братом Жаком вирішив втілити всі свої ідеї, навички та вміння у створенні своєї парфумерної компанії Floressence.

Компанія Floressence є одним з провідних виробників парфумерної продукції у Франції та у всьому світі. Багата палітра ароматів, французьких парфумерних олій і косметичних ароматів виробництва Floressence дозволяє створити практично будь-яку композицію. Сьогодні бренд Floressence є власністю концерну Elixens. Величезні інвестиції, спрямовані на розширення виробничих потужностей і модернізацію обладнання, дозволили компанії Флоресанс стати одним з лідерів французького ринку парфумерної продукції.

 

 

Компанія Joh. Vögele KG - це незалежне сімейне підприємство, за плечима якого 60 років досвіду і 4 покоління підприємців. Компанія надає великого значення високому рівню ефективного обслуговування та особистої відповідальності перед клієнтами. Це дозволяє діяти оперативно і гнучко, і надзвичайно ефективно реагувати на вимоги замовника.

В асортименті компанії Joh. Vögele KG більше 300 різних чистих натуральних ефірних олій з усього світу, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами безпеки

 

 

Оплата і доставка

Оплата товару проводится в гривнях за курсом завершення торгів міжбанку на вчорашню дату.

Доставку по Україні та Києву ми здійснюємо за допомогою компаній Нова Пошта та САТ на будь-який зручний для Вас склад. При замовленні товару на суму більше 1000 грн доставку сплачуємо ми.

Як купити

нашу продукцію?

Ви можете використовувати будь-який зручний для Вас спосіб

Просто зателефонуйте нам за номером телефону

(044)5010991

або

заповніть форму і наші фахівці звяжуться з Вами протягом 5 хвилин

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Контакти

 

Контактна інформація

ТОВ «ФЛОРЕСАНС-ПАРФЮМ»

 02160 м. Київ, проспект Возз'єднання, 19 оф.302

(050) 250-75-00

(098) 605-51-92

(044)-501-09-91 відділ продажу

(044)-501-09-42 - приймальня

(044)-501-09-93 - факс

info@floressence.in.ua

 

ФЛОРЕСАНС-ПАРФЮМ

наповнить Ваше життя ароматами